Orzechowa ściana.

Kolejnym przykładem zrealizowanego projektu jest zabudowa szafy o wymiarachi 4,2x2,7m wykonana z płyty meblowej Egger - Orzech Aida Tabak, okucia aluminium szampan oraz brązowe lustro.

 

 

Warto zapoznać sie z standardem oferowanej przez nas zabudowy - brak w niej jakże popularnych złączy meblowych zwanych potocznie "komandorkami" natomiast do połączeń półek wykorzystywane są metalowe złącza mimośrodowe a do mocowania pleców szafy wykorzystywane są odpowiednie złącza metalowe.

Przy okazji zabudowy szafy został odświeżony wygląd łóżka poprzez nowe boki w kolorze szafy.

 

 

Biało-niebieski przedpokój.

Wraz z firmą DAKK Pana Dariusza Borowieckiego, która była głównym wykonawcą projektu, udało się stworzyć bardzo ciekawą zabudowę przedpokoju, który jak wiemy stanowi część reprezentacyjną każdego mieszkania.

 

 

Drzwi przesuwne szaf, a jest ich aż 9 sztuk, zostały wykonane z białego i niebieskiego lacobelu w srebrnych okuciach systemu Solar I. Słupek łączący dwa boki szafy został oklejony białym lacobelem.

Drzwi wejściowe, zewnętrzne to model Solid 7 firmy DRE w okleinie dąb szary ryfla a pozostałe drzwi to modele Plus Top 30 również  w okleinie dąb szary ryfla w wersji bezprzylgowej.

 

 

  Witam na fotoblogu w którym będą umieszczane zdjęcia z realizacji projektów.