System przesuwny Mega 5+

Jest to prosty, tani i łatwy w montażu system drzwi przesuwnych do zastosowania w szafach i garderobach. Charakterystycznym elementem tego systemu jest nowoczesna rączka z wpuszczaną szczotką odbojową. Najlepsze wyborem wypełnienia jest popularna 18mm płyta meblowa. Maksymalny ciężar skrzydła to 50kg.

 

 

Cennik systemu przesuwnego Mega 5+ 

Instrukcja montażu systemu Mega 5+ 

 

 

System przesuwny MegaDuo 5+  

  Jest to system ramowy pozwalający zastosować na jednym skrzydle drzwi płyty meblowej o grubości 18mm jak i 16mm oraz szkła bądź lustra o grubości 4mm w połączeniu z płytą 12mm. Zastosowanie ramaków dodatkowo zwiększa sztywność skrzydła i jednocześnie pozwala na zastosowanie samego szkła lub lustra o grubości 4mm. Maksymalny ciężar skrzydła to 50kg. 

 

 

 

 Cennik systemu przesuwnego MegaDuo 5

Cennik systemu przesuwnego MegaDuo 5+

Instrukcja montażu systemu MegaDuo 5

Instrukcja montażu systemu MegaDuo 5+

  

 

System przesuwny Solar

Kompletne rozwiązanie dla osób pragnących projektować i budować drzwi przesuwne oparte na płycie laminowanej o grubości 10mm lub szkle o grubości 4mm lub 6mm. Masywne i sztywne profile zapewniają wysoką jakość wykonanych drzwi. Maksymalny ciężar skrzydła to 50kg.

 

 

 

 

kolejne systemy w opracowaniu - zapraszam wkrótce 

 

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego