Szafa, czy Garderoba to obowiązkowy element Twojego domu czy mieszkania. Planując taką zabudowę musimy dokładne przemyśleć nasze potrzeby tak by najbardziej efektywnie zagospodarować jej przestrzeń. Mając na uwadze fakt iż oprócz walorów praktycznych szafy czy zabudowy wnęk pełnią funkcje estetyczne w swojej ofercie posiadamy szeroki wybór wykończeń tak by dopasować się do każdego rodzaju wnętrza.

Drzwi przesuwne wykonywane są w ramie aluminiowej z odpowiednio dobranym wypełnieniem. Ciche i łatwe otwieranie gwarantują mechanizmy jezdne składające się z wysokiej jakości prowadnic i rolek. Przesuwne systemy pozwalają racjonalnie zaaranżować przestrzeń zwłaszcza w przypadkach ciasnych pomieszczeń.

 


 

 jako jedyna firma na rynku, umożliwia konstruowanie drzwi przesuwnych o szerokości do 3 metrów i wadze do 180 kg. Wszystkie układy jezdne wyposażone są w łożyska, dzięki czemu pracują bezszelestnie i są wyjątkowo trwałe. Gwarancja na produkty RAUMPLUS wynosi 10 lat.

 

w ofercie znajdują się piaskowane profile aluminiowe z powłoką galwaniczną o grubości przekraczającej 15 mikronów. Jest to unikalne rozwiązanie na polskim jak i europejskim rynku, zapewniające wysoką estetykę i trwałość produktu. Wszystkie okucia nośne wyposażone są w łożyska kulkowe zapewniające długotrwała,cichą i bezawaryjną eksploatację.